آشنایی با بروکر لایت فارکس

جای مناسب برای معامله: یک تجربه استثنایی در بازار فارکس با شرکت لایت فارکس

با ۹۵٪ بازپرداخت

کارگزاری ECN و آنلاین لایت فارکس از سال 2005 به مشتریان خود دسترسی به نقدینگی سطح 1 در بازار‌های ارز، کالا و سهام را ارائه کرده است. تمام جفت ارزهای اصلی و نرخ متقابل، نفت، فلزات گرانبها، شاخص های سهام، blue chips و بزرگترین مجموعه از کریپتوکارنسی ها را می توان در لایت فارکس معامله کرد.

لایت فارکس یک کارگزاری محبوب و قابل اعتماد می باشد که معاملات آن توسط تکنولوژی پیشرفته ی ECN انجام می شوند. مشتریان لایت فارکس می‌توانند از یک پلتفرم معاملاتی کاربرپسند استفاده کنند که به 15 زبان دنیا ترجمه شده است. در این پلتفرم معاملاتی تمام ابزار های نوین تحلیل تکنیکال قرار داده شده اند. طرفداران محبوب تربن پلتفرم معاملاتی یعنی متاتریدر 4 و 5 نیز میتوانند از خدمات لایت فارکس به سادگی استفاده کنند

استفاده از خدمات لایت فارکس به معنای: پلتفرم معاملاتی قدرتمند، اسپرد کم، اجرای دستورات معاملاتی بدون قیمت گذاری مجدد، مشاوره ی حرفه ای، امکان استفاده از سیگنال و مواد تحلیلی منحصر به فرد می‌باشد

شرکت LiteFinance Global LLC که در سنت وینسنت و گرنادین در قالب یک شرکت با مسئولیت محدود و با شماره‌ی 931 LLC 2021 ثبت شده است. آدرس ثبتی: First Floor, First St Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines.

مزایای اصلی معامله‌گری در لایت فارکس

بیش از 15 سال در بازار است

این شرکت برای اولین بار در سال 2005 ظاهر شد و از آن زمان، LiteForex ثابت کرده است که یک کارگزار قابل اعتماد است. ما می دانیم که معامله گران ما را به این دلیل انتخاب می‌کنند که بدون در نظر گرفتن موفقیت های گذشته خود، همیشه در حال ارتقائ سطح خود و خدمات ارائه شده به مشتریان می‌باشد .

تکنولوژی ECN

شبکه ارتباطات الکترونیکی (ECN) مزایای بیشماری دارد:
معاملات به طور مستقیم به معامله گران با نقدینگی بالا وصل می‌شود / بدون دخالت کارگزاران / اجرای فوری / بدون قیمت گزاری دوباره / بدون تضاد بهره / هیچ محدودیتی در استراتژیهای تجاری وجود ندارد

دارای پلت فرم کپی کردن معاملات

پلتفرم تجارت اجتماعی، یک شبکه اجتماعی برای معامله گران می‌باشد که 4 روش برای کپی کردن فراهم می کند.. هدف تجارت اجتماعی این است که معامله گران جهانی را با یک دیگر مرتبط ساخته و یک جامعه موفق ایجاد کند که معامله گران بتوانند از تجربه یکدیگر برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند.

برداشت وجه خودکار

پردازش خودکار درخواست های برداشت تا 100 دلار باعث سرعت بخشیدن به روند برداشت پول می شود و زمان انتظار برای همه مشتریان را کاهش می دهد. این گزینه به طور کامل خودکار است و برای استفاده از آن هیچ اقدام لازم نیست.

شروع آسان

پردازش خودکار درخواست های برداشت تا 100 دلار باعث سرعت بخشیدن به روند برداشت پول می شود و زمان انتظار برای همه مشتریان را کاهش می دهد. این گزینه به طور کامل خودکار است و برای استفاده از آن هیچ اقدام لازم نیست.

تحلیل از سوی Claws&Horns

متخصصین Claws & Horns ، پیشرو در تحلیل که همتایی ندارند. هرگونه تحلیل‎‌، پیش بینی، نقدهای ویژه، نقطه نظرات تخصصی و بسیاری موارد دیگر که در موفقیت تجاری ضروری‌اند، به طور رایگان در اختیار مشتریان لایت فارکس قرار دارند.

با ۹۵٪ بازپرداخت